Ostatnie zmiany dotyczyły głównie drobnych, ale ważnych usprawnień działania i poruszania się w aplikacji. Wprowadziliśmy również pewne zmiany, które zwiększą Twoją świadomość dobrych praktyk w email marketingu.

Ułatwienie

Ułatwiliśmy logowanie do systemu. Jeśli logując się, wpiszesz przypadkiem błędne hasło, to przy kolejnej próbie pole login pozostanie wypełnione. Mamy nadzieję, że ta poprawka umili Ci korzystanie z naszego systemu :)

Nowość w Kreatorze Formularzy

Dodaliśmy też nowy sposób wyzwalania pop-upów tworzonych za pośrednictwem Kreatora Formularzy - możesz ustawić, aby wyświetlały się w momencie, gdy odwiedzający chce opuścić Twoją stronę.

Dodawanie segmentów z poziomu tworzenia kampanii

Gdy podczas tworzenia kampanii uznasz, że Twoja lista potrzebuje nowego segmentu, nie musisz wchodzić w zakładkę Odbiorcy - wystarczy, że klikniesz ikonę + Utwórz segment. Po tym, jak Twój segment zostanie utworzony, aplikacja automatycznie wróci Cię do drugiego kroku kreatora tworzenia kampanii.

Poprawki

Dodaliśmy małą poprawkę, która na pewno Ci się spodoba, jeśli pracujesz w CKEditorze i budujesz szablon samodzielnie za pomocą kodu HTML. Od teraz składnia będzie dla Ciebie bardziej czytelna, a wyszukiwanie elementów dużo łatwiejsze.

Poprawiliśmy też działanie mapy i listy stref czasowych w ustawieniach Twojego konta, wyświetlanie się inbox testów, a także ustabilizowaliśmy działanie webhooksów.

Optymalizacja przycisków na Outlooku

Nowa wersja Outlooka wprowadziła nowe standardy liczenia wysokości elementów. Zaktualizowaliśmy zatem kod naszych szablonów, aby na każdej wersji Outlooka przyciski wyświetlały się identycznie.

Wyświetlanie obrazków w raportach PDF

Poprawiliśmy wyświetlanie obrazków w raportach PDF z wysłanych kampanii. Dodatkowo ujednoliciliśmy kolorystykę w raportach porównawczych wielu kampanii - niby mała poprawka, ale cieszy oko. ;)